«ELITE AUTO”

це компанія, яка вже 10-ий рік поспіль займається ідеальним комфортом на Вашому весіллі!
Найбільший вибір авто у Чернівцях: седани, позашляховики, лімузини, ретро-авто, кабріолети- це все, що пов‘язано із «ELITE AUTO».
Крім задоволених молодят, ми можемо представити Вам клієнтів із зіркового олімпу, які також користуються нашими послугами, серед яких є: Оля Полякова, Макс Барскіх, Бумбокс, Каспийский Груз, Вар‘яти, Скруджи та ін.
Ми як ніхто розуміємо, що кожні молодята унікальні, тому підходимо до кожної пари з індивідуальною пропозицією, адже в цьому переконались понад 500 задоволених пар!!!
Всі автомобілі в нашому автопарку в ідеальному стані. Кортеж, який виїджає в день весілля напередодні проходить підготовку не лише у зовнішньому вигляді, але й обов‘язково перевіряється їх технічний стан!
Водії, які працюють в «ELITE AUTO» , проходили відбір з особливою увагою, де були головні критерії: — професіоналізм, -стаж водіння , — охайність.
Для того, щоб отримати максимум комфорту і задоволення від кортежу, потрібно звертатись до професіоналів своєі справи, а це компанія «ELITE AUTO» — номер 1 у сфері весільних послуг.