Mustang cabrio

Типи Авто: Кабріолети

BMW cabrio

Типи Авто: Кабріолети

Bentley

Типи Авто: Кабріолети

Mercedes

Типи Авто: Кабріолети

Cabrio Peugeot CC

Типи Авто: Кабріолети

Кабріолет на весілля: ефектне авто для вашої шлюбної церемонії

Наше життя – це шалений щоденний темп, але лише 3 речі повинні відбутися без зайвої метушні, одна з яких – це весілля. Його планують заздалегідь. Доволі часто від моменту пропозиції до самого вінчання проходить більше року. І це цілком виправдано, адже дає майбутнім чоловікові та дружині продумати кожну дрібницю майбутньої церемонії, серед яких – і «транспортне питання».

Якщо ви плануєте одружитися у теплу пору року – кабріолет на весілля стане чудовим доповненням вашого кортежу, а також приємним сюрпризом для гостей. Також захоплені погляди перехожих вам гарантовані.

Оренда кабріолета: що потрібно знати

Кабріолет на весілля – не просто розкішне класичне або спортивне авто, Chrysler чи BMW. Це центральний об’єкт кортежу, в якому будуть пересуватися молодята. Але варто врахувати, що це автомобіль з відкритим салоном, тому поїздка на ньому буде комфортною виключно у випадку безхмарної погоди, та за температури у діапазоні від 19 до 27 градусів Цельсія.

Важливо: на випадок негоди (вітряної, дощової погоди тощо) рекомендуємо вам узгодити можливість заміни відкритого кабріолету на авто закритого типу – легкове, лімузин або позашляховик, залежно від ваших особистих уподобань.

Беззаперечно, кабріолет на весілля має дивовижний та запаморочливий вигляд у кортежі. Але, як показує практика, у нареченої одразу виникає кілька стурбованих питань, серед яких:

  •   Чи не зіпсується зачіска?
  •   Чи не зіпсується макіяж?
  •   Чи не змерзнемо ми при швидкій їзді?

Але ми готові заспокоїти молодят, розвіявши побоювання. Дійсно, кабріолет на весілля – авто з відкритим дахом, вітер може дещо попсувати складну зачіску молодої. Але цього можна доволі легко уникнути: попросіть стиліста, що працює з вашим волоссям, надійно зафіксувати локони спеціальними засобами.

Щодо макіяжу – він не зіпсується апріорі, тому що наші водії не влаштовують перегонів та дотримуються рекомендованої швидкості, встановленої Правилами дорожнього руху. Тому кабріолет на весілля від Elite Auto – це транспортний засіб, у якому не виникне сильних поривів вітру у салоні, та ви не змерзнете у випадку гарної сонячної погоди.

Прокат кабріолета: приємні бонуси

Кабріолет на весілля – не тільки засіб пересування молодят від Палацу урочистих подій до місця вінчання і до ресторану. Це ще й чудова локація для оригінальної фотосесії! Завдяки такому розкішному авто, у подружжя є можливість створити унікальну та неповторну love story.

Оренда кабріолета від Elite Auto – це сучасні авто у відмінному технічному стані з комфортними салонами, приємні та професійні водії та незабутні враження від поїздки. Ви можете замовити прокат кабріолета як по Чернівцям, так і по Чернівецькій області. З нами ніщо в найщасливіший день не завадить вам отримувати насолоду від кожної його миті – кабріолет на весілля тільки примножить кількість позитивних емоцій та залишить тільки приємні та теплі спогади.

+ Детальніше