Chrysler 300c white

Типи Авто: Седани

Mercedes s class MAYBACH style

Типи Авто: Седани

Chrysler 300c black

Типи Авто: Седани

Mercedes w222

Типи Авто: Седани

Mercedes w221

Типи Авто: Седани

Lexus LS

Типи Авто: Седани

BMW 7

Типи Авто: Седани

Розкішний весільний кортеж від Elite Auto

Як зробити день весілля найкращим спогадом всього життя? Відповідь доволі проста: подбати про найважливіші частини цього хвилюючого дня. Не в останню чергу треба продумати й питання забезпечення оренди легкових авто, адже автомобіль в цьому випадку – не просто засіб пересування, а й «обличчя» церемонії.

Саме поїздки молодят складають центральну частину дійства. Респектабельний весільний кортеж з автівок представницького або преміум класу в такому випадку не тільки підкреслить високий статус дня створення нової сім’ї, але й зробить його більш комфортним. Та не в останню чергу, шикарна колона – це ще й чудова локація для фотосесії молодят.

Весільний кортеж – це кілька автомобілів різного призначення, серед яких центральне місце займає найрозкішніший для молодят. Решта потрібні для пересування батьків нареченого та нареченої та інших членів їх сімей, друзів, гостей, фотографів, операторів відеозйомки. Приголомшливий вигляд колона матиме у тому випадку, якщо усі транспортні засоби в ній одної й тої ж самої марки, або принаймні схожі зовні: однаковим кольором, тонуванням скла, колісними дисками, радіаторними решітками тощо.

Ефектно виглядатиме комбінація з авто для молодят сніжно-білого кольору, всіх решта – чорного. З Elite Auto, компанією, що надає послуги прокату легкових авто в Чернівцях та Чернівецькій області, весільна колона викликатиме захопливі погляди як гостей церемонії, так і простих перехожих.

Оренда легкових авто: від романтики до організації

● Правильно організувати весільний кортеж – не таке просте, як може здатись на перший погляд, завдання. Але ми спеціально підготували для вас кілька порад, скориставшись якими, ви гарантовано отримаєте весілля своєї мрії.
● Перш за все, необхідно якомога точніше підрахувати кількість гостей, які будуть вас супроводжувати протягом всієї поїздки. Це число допоможе з’ясувати оптимальну кількість транспортних засобів.
● Оберіть марку авто, з яких буде складатись весільний кортеж. Ми пропонуємо обрати серед таких: Mercedes та його тюнінг-ательє BRABUS, Audi, BMW, Porsche, Bentley.
● Часові рамки: важливо визначитись, о котрій годині починає діяти та коли закінчується договір прокату легкових авто. Не зайвим буде врахувати форс-мажорні ситуації та додатково обговорити вартість послуги додаткового часу.
● Маршрут, яким пересувається весільний кортеж. Продумавши його заздалегідь, можна встигнути без зайвого клопоту до всіх запланованих локацій, уникнути заторів тощо.
● Не забудьте й про те, як прикрасити весільний кортеж. Саме вони і створюють відчуття казковості цього незабутнього дня. Стрічки, повітряні кульки, живі квіти – елементи, що мають найбільший попит. Ви можете самостійно підібрати прикраси, або скористатися послугами весільного флориста або декоратора.

Прокат легкових авто від Elite Auto – це просто, зручно, вигідно та ефектно! Створіть весільний кортеж своєї мрії разом з нами!

+ Детальніше