Лімузин Hummer

Типи Авто: Лімузини

Лімузин Chrysler

Типи Авто: Лімузини

Лімузин ретро Excalibur

Типи Авто: Лімузини

Лімузин Mercedes

Типи Авто: Лімузини

Лімузин на весілля від Elite Auto – розкіш, доступна кожному

Найважливіший момент в житті молодят може бути доповнений унікальним транспортним супроводом – вишуканим та розкішним, комфортним білим лімузином. Сьогодні не тільки зірки естради та кіно, спортсмени, успішні ділові люди можуть отримати задоволення від дивовижного виду з вікна довжелезного білосніжного Chrysler або Hummer, а й наречені в Чернівцях та Чернівецькій області. Адже орендувати лімузин від Elite Auto – це надійно, зручно та респектабельно.

Лімузин на весілля –автомобіль, елегантний та нерідко епатажний зовнішній вигляд якого впізнаваний кожним пересічним пішоходом. Недарма цей транспортний засіб вважається символом благополуччя і достатку в майбутньому подружньому житті, і саме цим пояснюється його попит для оформлення весільної церемонії.

Оренда лімузина на весілля яскраво продемонструє покаже повноту почуттів чоловіка своїй майбутній дружині, а її батькам – всю серйозність своїх намірів. В такому випадку економія недоцільна, адже урочистості з використанням елегантного автомобіля преміум-класу символізуватиме щасливе життя майбутньої сім’ї.

Лімузин на весілля: переваги

   •   Романтичність. Лімузин на весілля – унікальна нагода для молодят відчути  себе героями вже ставших класикою західних фільмів про кохання. Капот, прикрашений  декораціями, розслаблююча музика в салоні, приглушене освітлення, відкоркована пляшка холодного шампанського неодмінно посилять романтичну атмосферу.
   •   Презентабельність. Якщо на чолі вашої весільної процесії їде розкішне, довге авто, чи то класичний Лінкольн, чи зухвалий довжелезний Хаммер, перехожі неодмінно звернуть на нього увагу, навіть якщо в цей день відзначається ще кілька десятків весільних церемоній.
   •   Зручність. Навіть якщо ваш кортеж потрапить в затор, що не виключено в умовах Чернівців з особливостями дорожньої системи міста, хвилини очікування не викличуть відчуття вираженого дискомфорту. Лімузин на весілля від Elite Auto  – настільки зручний транспортний засіб, що ви цілком забудете про те, що перебуваєте в салоні автомобіля.
   •   Практичність. Прокат лімузину – це вдале вирішення у випадку дефіциту посадкових місць. При потребі в його просторому салоні можуть зручно розташуватися не тільки молодята, а й їх друзі та близькі. Але в такому випадку решті пасажирів треба дотримуватись правил етикету, пропускаючи при посадці вперед наречену, а при висадці – нареченого, який допоможе вийти своїй обраниці у пишній весільній сукні.
   •   Можливість відпочити від шаленого ритму найважливішого дня. Позаду вже багато хвилюючих моментів: викуп нареченої, пишна церемонія в Палаці урочистих подій на Кобилянської, вінчання у одній з церков чи соборів… Залишилася така втомлива для молодят, але така бажана для гостей частина процесу: банкет до ранку. А вам так хочеться хоч трохи відпочити від шуму і побути удвох… Орендований лімузин на весілля – прекрасний спосіб ненадовго залишитися наодинці з коханою половинкою та перевести дихання.

Прокат лімузина від Elite Auto – лояльність до кожного клієнта

Лімузин на весілля від нас – це демократична цінова політика, гнучка система оплати та індивідуальний підхід до кожного замовника. Залишити заявку для оренди ви можете здійснити, не покидаючи наш сайт в режимі онлайн, або ж за одним з номерів телефонів. Наші менеджери додатково узгодять з вами нюанси замовлення, час та місце подачі авто, тривалість прокату. А вже на місці з водієм ви зможете узгодити найоптимальніший маршрут вашої поїздки. Лімузин на весілля у кортежі неодмінно стане відмінним і оригінальним рішенням.. Зробіть найважливіший день неповторним разом з нами!

+ Детальніше