ГАЗ Чайка

Типи Авто: Ретро авто

Excalibur

Типи Авто: Ретро авто

Прокат ретро авто, або офомлення весілля у стилі вінтаж

Останні кілька років у весільному світі стали справжнім бумом тематичних весільних церемоній. Причому попит на них проявлявся у досить різноманітних варіаціях: як весілля, витримане в певному кольорі, або ж у одному стилі: романтизм, вінтаж, рустик, бохо… І як в цьому переліку не забути про екстравагантне ретро-весілля!

Як показує наш досвід роботи, досить немало молодят як у Чернівцях, так і в Чернівецькій області, надає перевагу саме стилю ретро для того, щоби зробити церемонію, яка надовго запам‘ятається як щось чарівне та фантастичне. Для цього необхідно, щоб все – від оформлення залу та одягу наречених – було витримано в обраному стилі, до найменших дрібниць. Не кажучи вже шикарне ретро авто на весілля. Якщо ви шукаєте саме його – компанія Elite Auto радо вам доможе в цьому!

Оренда ретро авто: від стиля Аль Капоне до «Стиляг»

Марка ретро авто на весілля має вагоме значення в тому випадку, який саме вінтажний напрям ви обрали. Якщо ви бажаєте оформити церемонію у мафіозному або гангстерському стилі зразка США 30-х років ХХ сторіччя, найкращий варіант – транспортний засіб американського автопрому, стилізований під дух епохи. А якщо вам до душі образ Teddy Boys, більше відомий у нас як «Стиляги» – просякнутий рок-н-ролом 50-х років – зверніть увагу на:

  • Ретро авто на весілля – завжди актуально та оригінально. Окрім того, що це старовинний транспортний засіб, це й чудова локація для фотосесії та фільмування love story наречених. Але ми дбаємо не тільки про зовнішній вигляд автомобіля. Так, всі вони ідеально відреставровані зовні, але у той же час ми приділили велику увагу салонам, зробивши їх максимально комфортними для пасажирів.
  • Щоб у найважливіший день наречених не виникло форс-мажорних ситуацій, пов’язаних саме з транспортом, ретро авто на весілля від Elite Auto перед здачею в прокат проходять повний та ретельний технічний огляд силового агрегату, механічних вузлів, підвіски, гальмівної системи тощо.
  • Наші водії – більш ніж пунктуальні. Орендоване ретро авто буде доставлене за вказаною адресою ні хвилиною пізніше години, зазначеної у договорі. А досконалі знання ними мапи міста Чернівців дозволить швидко та без перешкод пересуватись між локаціями.

Прокат ретро авто з Elite Auto – це надійно та вигідно! Ми працюємо для того, щоб зробити ваше весілля неповторним. Звернувшись до нас, ви не пожалкуєте ні хвилини!

+ Детальніше